Конструкційні смоли загального призначення - це поліефіри (поліефірні олігомери), що використовуються у виробах, які за призначенням не повинні піддаватись значним хімічним та фізичним навантаженням. Наприклад, виготовлення сувенірів, статуеток, також можна використовувати для виготовлення бамперів  автомобілів, стендових конструкцій. Конструкційні смоли не вимагають дуже великої витривалості матеріалу, тому можна заощадити та придбати поліефірні смоли загального призначення.

Використання поліефірної смоли загального призначення

Конструкційна смола загального призначення може використовуватися, як для лиття, так і для просочення скломату та склотканини. Смолу загального призначення можна використовувати в створенні склопластику для виробництва басейнів і ванн, так як поліефірна смола в твердому стані служить прекрасним герметиком. Завдяки такій її властивості, смолу можна використовувати в якості поліефірного герметика для електроніки. В електроніці поліефірна смола використовується для створення герметичних блоків управління або розподілу. Підійде прекрасно для журнальних поліефірних столиків. Її властивості дозволяють витримувати достатню вагу без побоювань ушкоджень чи злому. Смоли загального застосування не варто використовувати у виробництві сантехніки з високим тиском. Такі смоли не слід використовувати у кораблебудуванні та виготовленні ємностей для зберігання хімічно агресивних речовин. Для цього існують інші, більш міцні поліефіри наприклад, ізофталеві та вінілефірні.
Затверділі поліефіри загального призначення набувають таких характеристик:

  • Низька теплопровідність - дозволяє нанесеному складу використовуватися як утеплювач.
  • Виступає в якості діелектрика.
  • Вологостійкість та герметичність.

Зберігання конструкційних смол загального призначення

Основний компонент поліефірної смоли Стирол, складає приблизно 70% від об'єму, він вступає в реакцію з іншими компонентами і саме він полімеризується. Після отримання поліефіру, стирол починає природну реакцію затвердіння, в зв'язку з цим, на виробництві йому продовжують час життя шляхом додавання інгібітору в обсязі 0,05% від загального об'єму. Для зберігання смол загального призначення рекомендується тримати температурний режим від +2 C до +10 C. Це дозволить трохи продовжити життєвий період смол, що застосовуються.

При виборі поліефірної смоли варто звертати особливу увагу на наступні характеристики продукту: температура затвердіння, в'язкість, твердість по Барколу, деформаційна теплостійкість, міцність і т.д. Не менш важливим, з точки зору економічної ефективності, є показник - час затвердіння поліефірного матеріалу, адже при тривалому затвердінні смоли складно вплинути на швидкість роботи.

Конструкційні смоли загального призначення

Завантаження...
Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

6 елементи(ів)

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Back to Top